Czym jest normobaria

Komora normobaryczna to terapia, która zapewnia doskonałe parametry powietrza dla organizmu. Poza promowania długowieczności, może ona pomóc organizmowi w utrzymaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Pacjent zwyczajnie siedzi w komorze normobarycznej, dzięki czemu tlen dociera do wszystkich komórek jego ciała.

Komora pomaga także stymulować wzrost nowych naczyń krwionośnych i koryguje dostarczanie składników odżywczych do odległych komórek. Dotlenienie komórek nerwowych może też pomóc w zmniejszeniu objawów stanów depresyjnych.
Normobaria Łódź wykorzystuje specjalny, opatentowany system biostymulacji do stymulowania procesów regeneracyjnych organizmu. Proces ten może w dużym stopniu zmniejszyć objawy choroby, w tym duszności, oraz poprawić sposób oddychania. Wielu pacjentów zgłasza, że czuje się dużo lepiej natychmiast po sesji. Nie muszą oni już przyjmować leków, by wrócić do zdrowia. Korzyści płynące z terapii są daleko idące i warte swojej ceny.
Efekty tlenoterapii hiperbarycznej nie są natychmiastowe. Zaleca się stosowanie normobarii przez kilka dni. W tym przypadku komora hiperbaryczna rozpuszcza pęcherzyki azotu, dostarczając tlen do niedokrwionej tkanki mózgowej.
Korzyści płynące z terapii w komorze normobarycznej mogą pomóc Ci wyglądać szczuplej. Dzięki tej terapii można zredukować cellulit i choroby skóry, a także poprawić metabolizm. Komora pomagoraz w terapii po covid 19. Przed skorzystaniem z tej terapii trzeba zaznajomić się z korzyściami i zagrożeniami związanymi z tlenoterapią hiperbaryczną. Na 12 godzin przed sesją trzeba unikać spożywania alkoholu albo innych leków.

Więcej informacji na stronie: normobaria łódzkie.