Darmowa wersja programu księgowego

Kluczowym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on pozwala codzienne księgowanie wszystkich faktur oraz dodatkowo innych dokumentów. W teraźniejszych czasach na polskim rynku można wyszukać kilka świetnych programów księgowych, więc dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu tylko tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto więc przedtem starannie sprawdzić, czy konkretny program księgowy jest wart waszych środków majątkowych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest w pełni bezpłatnie przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to z całą pewnością wystarczający czas, by z dokładnością sprawdzić dany program księgowy i oszacować, czy jest on warty waszych środków inwestycyjnych. Warto zatem skorzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo programu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania kodu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego programu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych kodów dostępnych na naszym rynku. Cieszy on się natomiast ogromną popularnością w gronie księgowych, gdyż pozwala na szybką i skuteczną pracę. Posiada też bardzo intuicyjny interfejs, dzięki czemu nawet niedużo doświadczone, nowe księgowe są wstanie szybko nauczyć się obsługiwania tego kodu.
Sprawdź również informacje na stronie: Comarch Optima demo.