Doświadczeni adwokaci w zakresie podziału majątku

Stojąc przed ślubnym ołtarzem, wielu z nas liczy na szczęśliwy związek, który będzie trwał, aż do naszej śmierci. Niestety życie pisze nam bardzo różne scenariusze i po wielu latach małżeństwa przyszedł czas na rozwód. Sama sprawa rozwodowa nie jest natomiast tak emocjonującym procesem, jak podział majątku Poznań.

Zebrany przez sporo lat wspólnie majątek trudno jest podzielić, zwłaszcza gdy obie strony nie dokładały się po równo do jego budowy. Niestety polskie prawo wyraźnie nakazuje uczciwy podział majątku, chociaż oczywiście są odstępstwa od tej reguły, o czym doskonale wiedzą doświadczeni prawnicy. Jeżeli więc posiadacie naprawdę pokaźny majątek do podziału, a druga strona na pewno nie odpuści dosłownie jednego krzesła, to warto zainwestować w dobrego adwokata.
Podział majątku adwokat przeprowadzi dla was bezbłędnie, abyście uzyskali jak największą korzyść. Warto oczywiście zatrudnić prawnika również do sprawy rozwodowej, o ile zdecydowaliście się na wyrok z orzeczeniem o winie. Strona winna może otrzymać znacznie mniejszą część wspólnego majątku. Teoretycznie może wam się wydawać, że nie istnieje żaden sposób, by rozpad małżeństwa został orzeczony z waszej winy. W praktyce bardzo dobry adwokat prawie że byłego męża lub żony jest wstanie udowodnić praktycznie wszystko. Jeżeli zatem gra toczy się o de facto spore środki finansowe, to warto zdecydować się na podjęcie współpracy z doświadczonym adwokatem, który poprowadzi zarówno waszą sprawę rozwodową, jak i podział majątku. Dzięki niemu na pewno będziecie usatysfakcjonowani ostatecznym wyrokiem sądu.
Źródło: podział majątku poznań.