Jak dopasować rozmiar biustonosza

Wybór odpowiedniego rozmiaru biustonosza jest potrzebny do na prawdę wygodnego noszenia. Musisz odnaleźć taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, równocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz sprawi, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, w trakcie gdy zbyt mały nie zagwarantuje wystarczającego podparcia.

Ważne jest też, ażeby wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny w trakcie długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem dopasowania biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz sprawia, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, jednocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Poniższe kroki pomogą Ci dostosować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej albo zakładając wygodne ubranie, które lekko się rozciąga. Ewentualnie zaokrąglij do kolejnej liczby pełnej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to dwie. Aby określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka prostych kroków, które możesz utworzyć, aby dostosować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest uwarunkowanie, jaki rozmiar biustonosza aktualnie nosisz. Sprawdź na etykiecie własnego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, aby określić rozmiar obwodu i miseczki. Jeśli jesteś w gronie rozmiarami, wybierz większy rozmiar. O ile znajdujesz się pomiędzy obwodami, wybierz zredukowany rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, aby wyszukać właściwy rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić przynajmniej 80% obwodu piersi, by uzyskać dokładne dostosowanie.
Polecam: jak dopasować rozmiar biustonosza.
Jaka strona jest niezwykle przydatna kiedy szukasz konkretnych informacji o tym skąd znać rozmiar biustonosza? Zapraszam do przeczytania przygotowanego przeze mnie artykułu.