Kserokopiarki

W ofercie kserokopiarki Chorzów można wyszukać zarówno leasingowane w przeszłości innym klientom jak i takie prosto z fabryki. W zależności od swoich potrzeb możliwe jest dzierżawienie urządzeń zarówno obsługujących standardowy format A4 jak i dedykowanych do druku wielkoformatowego. Przykładowe oferowane marki do Develop, Sharp i HSM.

Dzierżawa kserokopiarek Katowice możliwa jest już w okresie pół godziny od rozpoczęcia procedury decyzyjnej. Po wybraniu własnego modelu wystarczy dopełnić formalności i czekać na decyzję. Gdy jest ona pozytywna, pozostaje wyłącznie podpisanie umowy.
Dla klientów indywidualnych, nieczerpiących z kserokopiarki Katowice jakichkolwiek zysków przeznaczona jest oferta wynajmu. Od dzierżawy wyróżnia ją głównie brak przychodów finansowych dla klienta.
Udostępniony do odpłatnego używania sprzęt podlega pomocy technicznej. Jest ona świadczona niezwłocznie po zgłoszeniu problemu. Na życzenie klientów możliwe jest również przeprowadzenie przeglądu technicznego urządzenia.
Poza wynajmem oraz dzierżawą sprzętu możliwe jest nabycie kserokopiarek HSM, Sharp a także Develop na wyłączną własność. W ofercie znajdują się również niszczarki a także części zamienne i narzędzia eksploatycyjne do w zasadzie każdego modelu, jaki można wyszukać w ofercie.
Oferta jest fantastycznie kompleksowa. Dzierżawa kserokopiarek Katowice od lat spotyka się z entuzjastycznymi opiniami klientów. Wręcz najbardziej wymagające osoby w tym gronie preferują fachowe podejście w obsłudze technicznej sprzętu, a także w procesie decyzyjnym przyznawania sprzętu.

Zobacz również: kserokopiarki Katowice.