Elegancja, czyli odpowiednie rajstopy

Każda dziewczyna powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną parę szpilek. Nic nie dodaje nam tak seksapilu oraz nie odejmuje kilku kilogramów, jak przepiękne szpilki na naszych nogach. Szpilki czarne są zdecydowanie najbardziej uniwersalnym wyborem, gdyż pięknie sprawdzą się do każdej stylizacji.

Nie istotne, czy założycie przepiękną sukienkę, czy spodnie dżinsowe, czarne szpilki cudownie uzupełnią waszą stylizację, abyście wyglądały i czuły się kobieco. Jeśli należycie do odważnych kobiet to warto postawić na czerwone szpilki. Buty w tak odważnym kolorze nie będą pasowały do każdej stylizacji, ale cudownie sprawdzą się jako urozmaicenie nudnych i typowo mundurkowych strojów. Założenie czerwonych szpilek do niebieskich dżinsów i białej koszuli wspaniale ożywi waszą stylizację i na pewno będziecie czuły się wyjątkowo w takim zestawie.

Kolejną bardzo istotną kwestią są buty slubne. Najpopularniejsze są białe szpilki, jednakże nie jest to na nieszczęście najbardziej przydatny wybór. Białe szpilki są dosyć charakterystyczne i znaczna większość z nas nie włoży ich już przenigdy więcej. Warto zatem postawić na szpilki cieliste, które wspaniale będą pasowały do sukni ślubnej i przydadzą wam się też później. Szpilki cieliste obok czarnych szpilek są uważane za uniwersalne obuwie, które powinno odnaleźć się w szafie każdej kobiety. Wiosną , a ponadto latem szpilki cieliste perfekcyjnie będą pasowały do odkrytych nóg wydłużając je o kilka centymetrów. Warto więc postawić na praktyczne rozwiązanie i kupić cieliste szpilki na ślub.
Polecamy: czarne szpilki.